Învățători și profesori

AN ȘCOLAR 2016 - 2017

Școala Gimnazială “Artemiu Publiu Alexi”

  1. INVĂȚĂTORI

    NUME SI PRENUMECLASA
    Istrate MarianaIV A
    Ureche AnamariaIV B
    Pop AnutaIV C
    Oarcas IonelIV D
    Avram MarioaraIV E
    Bontas GabrielaCP A
    Andresi VictoritaCP B
    Sorecau CatalinaCP C
    Șot AncaCP D
    Calin LeonoraCP E
    Mutu IoanaI A
    Ani IoanaI B
    Danila AnaI C
    Croitor NicoletaI D
    Tomi FlorinaII A
    Tamas VasileII B
    Ivu VictoriaII C
    Danila DorinaII D
    Vasilichi LigiaII E
    Benta VictoriaIII A
    Ivan DoinaIII B
    Ureche MariaIII C
    Lupsan CatalinaIII D
    Bors SilviaIII E
  2. DIRIGINȚI

    NUME SI PRENUMECLASA
    Grapini SilviuV A
    Hodoroga FlorinV B
    Gușă IacobV C
    Morari IonicăV D
    Nechiti OfeliaV E
    Ilieșiu FloareaVI A
    Cute Ana MariaVI B
    Scripeț DorinaVI C
    Geneș BiancaVI D
    Strugar RodicaVII A
    Dumitru MarinaVII B
    Borș AlinVII C
    Chira GabrielaVII D
    Bazga OanaVII E
    Szekely AndreeaVIII A
    Ratiu MariaVIII B
    Iloaie ȘtefanVIII C
    Varvari MarinVIII D
  3. PROFESORI

    NUME SI PRENUMEDISCIPLINA
    BOSANCU ADRIAN IOANMatematica
    GRAPINI LENUȚAMatematica-informatică
    ILOAIE STEFANMatematică
    GRAPINI SILVIUMatematică
    BORȘ ALINMatematică
    ILIESIU FLOAREARomana
    DUMITRU MARINARomana
    SZEKELY ANDREEARomana-lb engleză
    BAZGA OANARomana
    BANDEAN CODRUTARomana
    BOGA ADRIAN GRIGOREEngleza
    Cute Ana MariaEngleza
    Costea Velea AmeliaEngleza
    DANILA LEONIDA EMILFranceza
    SZEKELY ROLANDFranceza
    MURESAN CATALINAFranceza
    Varvari MarinFizica
    RATIU MARIAFizica
    STRUGAR RODICAChimie
    SCRIPETI DORINABiologie
    Nechiti OfeliaBiologie
    CHIRA GABRIELAGeografie
    Hodoroga FlorinGeografie
    GENES BIANCAIstorie
    GUȘĂ IACOBIstorie
    RUNCAN ANAEducație fizică
    RUNCAN CLAUDIUEducație fizică
    SOHORCA MIRCEAEducație fizică
    PRESECAN VASILEEducație fizică
    Morari IonicaEducație fizică
    BÎRTA AURELReligie
    ZINVELIU PETREReligie
    MURZA IOELReligie penticostală
    ZEGREAN ANAEducație plastică
    BĂSESCU ANDREEAEducație tehnologica
    Clapă DanielaMuzica

Cormaia

  1. INVĂȚĂTORI

    NUME SI PRENUMECLASA
    Niculai FlorinaClasa I+III
    Mihăilă SanduClasa II-a
    Boșca CorneluțaClasa a IV-a
    Mihăilă LiviaClasa pregătitoare
  2. PROFESORI

    NUME SI PRENUMEDISCIPLINA
    Varvari MarinFizică
    Bujor Paul
    Schuller Alexandru
    Educație fizică
    Olar MariaMatematică
    Nechiti OfeliaBiologie
    Ursa CorinaLimba și literatura română
    Ionel IoanaIstorie
    Clapa DanielaEducație muzicală
    Zegrean AnaEducație plastică
    Olar MariaEducație tehnologică
    Scridonesi CristinaLimba Franceza
    Dănilă LeonidaLimba Franceză
    Buia LoredanaLimba engleză
    Hodoroga FlorinGeografie

Valea Borcutului

  1. INVĂȚĂTORI

    NUME SI PRENUMECLASA
    Cărbune SandaClasa a IV-a
    Radu NicoletaClasa I-a
    Petrici FloricaClasa pregătitoare
    Băieș AnamariaClasa II-a
    Ogagau DomnitaClasa a III-a
Blog
Aşteptăm părerile, reclamaţiile şi laudele voastre pe pagina de blog! scoalaartemiupubliualexi.ro/blog/